O nás

Mackine torty vznikli začiatkom roka 2017, keď som si povedala, že nechcem piecť len doma popri práci pre najbližších. Chcela som sa tým živiť a ukázať nášmu malému mestu, že torty nemusia byť len marcipánové, maslové, ale môžu byť svieže, nepresladené, ľahké a zároveň aj atraktívne na výzor, či už pre deti alebo na svadby.


A tak som sa v 22 rokoch začala zaujímať o všetko spojené s podnikaním v tomto obore. Spravila som potrebné skúšky, našla si priestory, zobrala pôžičku, začala prerábať a zariaďovať. O pár mesiacov neskôr po všetkých kontrolách som Mackine torty 1. apríla 2018 otvorila ako oficiálnu cukrárenskú výrobňu.


Keďže práce stále pribúdalo z mesiaca na mesiac veľmi veľa a sama som už nezvládala všetko piecť, bolo načase nájsť šikovnú kolegyňu, ktorá bude piecť spolu so mnou. Úspešne som ju našla a ťaháme to spolu až doteraz.


Rok po otvorení nám boli priestory malé, a tak bolo načase nájsť niečo väčšie s lepšou polohou a parkovaním pre Vás zákazníkov. Opäť som sa pustila do hľadania, prerábania, nekonečného papierovania, ktoré stálo za to, lebo mám výrobňu po akej som dlho snívala, a v ktorej Vám pečieme doteraz už tri !

Pečieme pre Vás moderné torty, dezerty, makronky, pavlovky, ktoré sú na báze tvaroh, mascarpone, ovocie, pravé maslo, živé kvety, pusinky, domáce pralinky, čokoládové bonbóny, jedlé kvietky a podobne. S marcipánom alebo fondánom nepracujeme a ani nikdy nebudeme. Uprednostňujeme kvalitu nad kvantitou, preto máme na každý týždeň stanovenú kapacitu, ktorú zvládame upiecť. Pokiaľ si prosíte tortu alebo dezert práve od nás neváhajte nás čím skôr kontaktovať, pretože práce máme veľmi veľa. Za čo Vám veľmi ďakujeme!


Pracujeme len na objednávku s osobným odberom u nás na výrobni. Najlepšie je si objednať tortu minimálne dva-tri týždne vopred a koláčiky aspoň 5 dní dopredu. Avšak sem tam stihneme napiecť aj čosi nazvyš, takže kľudne sa telefonicky informujte aj v priebehu týždňa, či nemáme niečo navyše :-) Pokiaľ časovo stíhame, tak vieme zabezpečiť aj rozvoz ako prekvapenie. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať telefonicky, e-mailom alebo sa u nás zastavte osobne a radi s Vami všetko dohodneme! Vaša Macka