Sladký bar - Candy bar!

Sladký bar - Candy bar!

V posledných rokoch na každej svadbe nemôže chýbať aj Sladký bar. Samozrejme nie je určený len na svadby, ale kľudne aj oslavy, firemné veriečky a podobne. Čo to vlastne je?


Je to stôl plný krásnych podnosov, etažérov, doplnkov, na ktorých sú poukladané naše koláče. Všetko máte pokope a nič Vám na svadobných stoloch nezavadzia. Stačí prísť pri Sladký bar a vybrať si čo sa Vám páči!


Na výber máte podnosy z čiernej elegantnej bridlice, dreva, skla, porcelánu, kovu. Sladký bar môže byť ladený len do jedného typu podnosov alebo môže byť skombinový. Môžete kombináciu nechať na nás alebo si môžete v dostatočnom predstihu nakombinovať samy.


Sladký bar je doplnený aj o kvietky, ktoré máte vo výzdobe, rôzne farebné štóly, obrusy - aby spolu všetko ladilo. Aj preto naše podnosy nepožičiavame, ale máme k dispozícii službu, že Vám všetko privezieme, nastrieme a opätovne si do danej reštaurácie prídeme po podnosy, aby ste nemali žiadne starosti! A taktiež preto, že všetky podnosy a doplnky majú určitú hodnotu a chceme predísť rôznym nedorozumeniam a rozbitiam :-)


Počet a cena závisí od počtu a druhu dezertov - pokiaľ nemáte na svadbe tradičné zákusky odporúčame 3-4ks/osoba, pokiaľ máte aj tradičné zákusky odporúčame 2-3ks/osoba.


Taktiež cena za dovoz a nastretie sa líši od vzdialenosti od našej výrobne a veľkosti Sladkého baru - cena je od 50 eur.


Všetky tieto informácie je najlepšie konzultovať osobne alebo telefonicky a radi Vám ho naceníme.


Tortovú donášku robíme len v prípade pokiaľ je veľkosť torty do 60 porcií a máte od nás aj Sladký bar. Väčšie torty žiaľ nerozvážame, nie je to v našich silách, treba si po ne osobne prísť.

Cenník

Cenník platný od 1.1.2023. Ceny sú uvedené s DPH

CENA DOVOZU

od 60 eur